Stol 'Living' - Vintage vit
Produktbeskrivning
Produktspecifikation
| Benhöjd: | 48 cm |
| Bredd: | 54 cm |
| Djup: | 47 cm |
| Höjd: | 80 cm |
| Sitthöjd: | 48 cm |
| Antal paket: | 1 |
| Finish: | Lackerad |
| Färg: | Vit |
| Material: | 100% Järn i antikvit finish. |
| Maxvikt: | 135 kg |
| Varumärke: | Vintage |
| CO2e-utsläpp: | Under beräkning |
| Ursprungsland: | Indien |
Omdömen
Medelbetyg 0 av 5 Antal betyg 0
Den här produkten har inga recensioner.








