Barstol 'Sit 62' - Läder/Järn
Produktbeskrivning
Produktspecifikation
| Bredd: | 42 cm |
| Djup: | 35 cm |
| Höjd: | 62 cm |
| Sitthöjd: | 55 cm |
| Antal paket: | 1 |
| Färg: | Brun , Svart |
| Material: | järn , läder |
| Varumärke: | Trademark Living |
Omdömen
Medelbetyg 0 av 5 Antal betyg 0
Den här produkten har inga recensioner.








