Bord 'Hampton' 80x150 cm
Produktbeskrivning
Produktspecifikation
| Bredd: | 80 cm |
| Höjd: | 75 cm |
| Längd: | 150 cm |
| Antal paket: | 1 |
| Färg: | Brun |
| Material: | Tillverkad i konstrotting och glas |
| Varumärke: | Hillerstorp |
| Levereras monterad: | Nej |
Omdömen
Medelbetyg 0 av 5 Antal betyg 0
Den här produkten har inga recensioner.








