Byrå 'Sailor' - Rotting/Svart
Produktbeskrivning
Produktspecifikation
| Djup: | 40 cm |
| Höjd: | 90 cm |
| Längd: | 80 cm |
| Antal paket: | 2 |
| Färg: | Natur , Svart |
| Material: | Stomme i svart MDF med rotting på fronterna. Ben tillverkade i svart metall. |
| Skötselråd: | Torka av med en fuktig trasa |
| Varumärke: | Reforma |
| Levereras monterad: | No |
| CO2e-utsläpp: | 184,15 kg |
| Varav emballage: | 4% |
| Varav material: | 24% |
| Varav energi: | 64% |
| Varav transport: | 8% |
| Ursprungsland: | Kina |
Omdömen
Medelbetyg 0 av 5 Antal betyg 0
Den här produkten har inga recensioner.








