Vacker och utstickande fåtölj i rotting/bambu från det danska varumärket Madam Stoltz.
Lika snygg på balkongen som i vardagsrummet för att ge ditt hem en bohemisk och naturnära känsla.
Dekorera med vackra kuddar och låt denna härliga möbel smycka ditt hem.
Fåtölj - Bambu
Produktbeskrivning
Produktspecifikation
| Bredd: | 61 cm |
| Djup: | 67 cm |
| Höjd: | 63 cm |
| Antal paket: | 1 |
| Färg: | Natur |
| Material: | Bambu |
| Maxvikt: | 2.300 kg |
| Varumärke: | Madam Stoltz |
Omdömen
Medelbetyg 0 av 5 Antal betyg 0
Den här produkten har inga recensioner.








