Fåtölj - Grå/Sammet
Produktbeskrivning
Produktspecifikation
| Bredd: | 60 cm |
| Djup: | 65 cm |
| Höjd: | 86 cm |
| Sitthöjd: | 48 cm |
| Antal paket: | 1 |
| Färg: | Grå |
| Material: | Klädd i sammet med ben av askträ. |
| Maxvikt: | 120 kg |
| Skötselråd: | Torka av med fuktig trasa |
| Varumärke: | Nordal |
| CO2e-utsläpp: | Under beräkning |
Omdömen
Medelbetyg 0 av 5 Antal betyg 0
Den här produkten har inga recensioner.








