Fåtölj - Sammet/Senapsgul
Produktbeskrivning
Produktspecifikation
| Bredd: | 79 cm |
| Djup: | 90 cm |
| Höjd: | 91 cm |
| Sitthöjd: | 48 cm |
| Antal paket: | 1 |
| Färg: | Gul |
| Material: | Stomme av järn med sittdel klädd i sammet. |
| Maxvikt: | 120 kg |
| Skötselråd: | Torka av med fuktig trasa |
| Varumärke: | Nordal |
Omdömen
Medelbetyg 0 av 5 Antal betyg 0
Den här produkten har inga recensioner.








