Taklampa 'Hanging' - Silver
Produktbeskrivning
Produktspecifikation
| Diameter: | 29 cm |
| Höjd: | 41 cm |
| Antal paket: | 1 |
| Färg: | Svart , Transparent |
| Material: | Skärm av metall. |
| Max Watt: | 40 W |
| Sockel: | E27 |
| Varumärke: | Hubsch |
Omdömen
Medelbetyg 0 av 5 Antal betyg 0
Den här produkten har inga recensioner.








