Hylla - Metall
Produktbeskrivning
Produktspecifikation
| Bredd: | 103 cm |
| Djup: | 39 cm |
| Höjd: | 162 cm |
| Färg: | Röd |
| Material: | Stomme av järn och hyllplan av askträ. |
| Maxvikt: | 20 per hylla. kg |
| Varumärke: | Hübsch |
| Levereras monterad: | Nej |
Omdömen
Medelbetyg 0 av 5 Antal betyg 0
Den här produkten har inga recensioner.








