Klädhängare 'Mässing'- 4-pack
Produktbeskrivning
Produktspecifikation
| Bredd: | 40 cm |
| Djup: | 0.4 cm |
| Höjd: | 20 cm |
| Längd: | 0.4 cm |
| Antal paket: | 1 |
| Färg: | Mässing/Guld |
| Material: | Tillverkad av mässingsfärgad metall. |
| Varumärke: | HKliving |
| Ursprungsland: | Kina |
Omdömen
Medelbetyg 0 av 5 Antal betyg 0
Den här produkten har inga recensioner.








