Kudde 'Mönster' - 30x40 cm
Produktbeskrivning
Produktspecifikation
| Bredd: | 30 cm |
| Djup: | 40 cm |
| Längd: | 40 cm |
| Antal paket: | 1 |
| Färg: | Grön , Multi , Röd |
| Material: | Tillverkad av viskos och bomull. |
| Skötselråd: | Endast kemtvätt. |
| Varumärke: | HKliving |
| Ursprungsland: | Indien |
Omdömen
Medelbetyg 0 av 5 Antal betyg 0
Den här produkten har inga recensioner.








