Kudde 'Satin Retro' - 25x40cm
Produktbeskrivning
Produktspecifikation
| Bredd: | 25 cm |
| Djup: | 40 cm |
| Längd: | 40 cm |
| Antal paket: | 1 |
| Färg: | Gul , Multi , Rosa , Svart |
| Material: | Tillverkad av polyester satin. |
| Skötselråd: | Endast kemtvätt. |
| Sockel: | E27 |
| Varumärke: | HKliving |
| Ursprungsland: | Indien |
Omdömen
Medelbetyg 0 av 5 Antal betyg 0
Den här produkten har inga recensioner.








