Låda 'Organisera'
Produktbeskrivning
Produktspecifikation
| Bredd: | 14,33 cm |
| Höjd: | 4,5 cm |
| Längd: | 25,25 cm |
| Antal paket: | 1 |
| Färg: | Natur |
| Material: | Tillverkad av FSC-trä. Ekfanér, ekträ |
| Skötselråd: | Torka med fuktig trasa |
| Varumärke: | Hübsch |
| Levereras monterad: | Ja |
| CO2e-utsläpp: | Under beräkning |
| Ursprungsland: | Vietnam |
Omdömen
Medelbetyg 0 av 5 Antal betyg 0
Den här produkten har inga recensioner.








