Lampa 'Molecular' 5
Produktbeskrivning
Produktspecifikation
| Bredd: | 68 cm |
| Höjd: | 78 cm |
| Antal paket: | 1 |
| Färg: | Guld , Svart |
| IP-Klass: | 20 |
| Material: | Blandning av järn och mässing. |
| Max Watt: | 25 W |
| Sockel: | E27 |
| Varumärke: | House Doctor |
| Levereras monterad: | Ja |
| Bredd: | 68 cm |
| Höjd: | 78 cm |
| Antal paket: | 1 |
| Färg: | Guld , Svart |
| IP-Klass: | 20 |
| Material: | Blandning av järn och mässing. |
| Max Watt: | 25 W |
| Sockel: | E27 |
| Varumärke: | House Doctor |
| Levereras monterad: | Ja |