Ljusstake - Vintage/Mässing
Produktbeskrivning
Produktspecifikation
| Bredd: | 8 cm |
| Djup: | 2 cm |
| Höjd: | 6 cm |
| Antal paket: | 1 |
| Finish: | Lackerad |
| Färg: | Mässing |
| Material: | 100% Järn i mässingfinish. |
| Varumärke: | Trademark Living |
Omdömen
Medelbetyg 0 av 5 Antal betyg 0
Den här produkten har inga recensioner.








