Nyhet
Matbord 'Uovo' 220x115cm - Valnöt
Produktbeskrivning
Produktspecifikation
| Djup: | 115 cm |
| Höjd: | 75 cm |
| Längd: | 220 cm |
| Antal paket: | 2 |
| Färg: | Brun |
| Material: | Tillverkat i MDF med ekfanér och ben i massivt trä. |
| Varumärke: | Reforma |
| Levereras monterad: | Nej |
| CO2e-utsläpp: | Under beräkning |
| Ursprungsland: | Kina |
Omdömen
Medelbetyg 0 av 5 Antal betyg 0
Den här produkten har inga recensioner.








