Matstol Ute 6-Pack 'Jet Set' - Svart
Produktbeskrivning
Produktspecifikation
| Bredd: | 58 cm |
| Djup: | 64 cm |
| Höjd: | 80 cm |
| Sittdjup: | 47 cm |
| Sitthöjd: | 44 cm |
| Antal paket: | 1 |
| Färg: | Grå , Svart |
| Varumärke: | Hillerstorp |
| Levereras monterad: | Nej |
Omdömen
Medelbetyg 0 av 5 Antal betyg 0
Den här produkten har inga recensioner.








