Matta 'Jute' - 120x180
Produktbeskrivning
Produktspecifikation
| Bredd: | 180 cm |
| Djup: | 120 cm |
| Höjd: | 1 cm |
| Längd: | 120 cm |
| Antal paket: | 1 |
| Färg: | Natur |
| Material: | Tillverkad av jute. |
| Skötselråd: | Lätt dammsugning. Ej fukt. |
| Varumärke: | HKliving |
| Levereras monterad: | Ja |
| Ursprungsland: | Indien |
Omdömen
Medelbetyg 0 av 5 Antal betyg 0
Den här produkten har inga recensioner.








