Matta 'Sand'- 200x300 cm
Produktbeskrivning
Tvättråd & Skötselråd: Dammsug din viskosmatta regelbundet och tänk på att dammsuga ?medhårs? och att inte använda borstar. Rengör inte fläckar med vanligt vatten då detta kan skada mattan. Lämna istället in den på ett tvätteri. De flesta mattor fäller lite och det är helt normalt.
Produktspecifikation
| Bredd: | 300 cm |
| Djup: | 200 cm |
| Höjd: | 2 cm |
| Längd: | 200 cm |
| Antal paket: | 1 |
| Färg: | Beige |
| Material: | Tillverkad av viskos med en baksida i canvas. |
| Varumärke: | HKliving |
| Ursprungsland: | Indien |
Omdömen
Medelbetyg 0 av 5 Antal betyg 0
Den här produkten har inga recensioner.








