Modulskåp 'Sand'
Produktbeskrivning
Produktspecifikation
| Bredd: | 30 cm |
| Djup: | 100 cm |
| Höjd: | 36 cm |
| Längd: | 100 cm |
| Antal paket: | 1 |
| Färg: | Beige |
| Material: | Tillverkad av plywood, Sunkai fanér |
| Varumärke: | HKliving |
| Levereras monterad: | Nej |
| Ursprungsland: | Indonesien |
Omdömen
Medelbetyg 0 av 5 Antal betyg 0
Den här produkten har inga recensioner.








