Pall 70 cm - Zink
Produktbeskrivning
Produktspecifikation
| Bredd: | 35 cm |
| Djup: | 35 cm |
| Höjd: | 69 cm |
| Sitthöjd: | 69 cm |
| Antal paket: | 1 |
| Finish: | Matt |
| Färg: | Grå , Silver |
| Material: | 100% Järn - Stapelbar. |
| Varumärke: | Vintage |
| Ursprungsland: | Indien |
Omdömen
Medelbetyg 0 av 5 Antal betyg 0
Den här produkten har inga recensioner.








