Pall 'Modern' - Svart
Produktbeskrivning
Produktspecifikation
| Diameter: | 52 cm |
| Höjd: | 45 cm |
| Antal paket: | 1 |
| Färg: | Svart |
| Material: | Tillverkad av rotting och järn. |
| Maxbelastning: | 120 kg |
| Skötselråd: | Torkas av med en fuktig trasa. |
| Varumärke: | House Doctor |
| Levereras monterad: | Ja |
| Ursprungsland: | Filippinerna |
Omdömen
Medelbetyg 0 av 5 Antal betyg 0
Den här produkten har inga recensioner.








