Pall 'Silo'- Svart
Produktbeskrivning
Produktspecifikation
| Diameter: | 41 cm |
| Höjd: | 45 cm |
| Sitthöjd: | 43 cm |
| Antal paket: | 1 |
| Avtagbar klädsel: | Nej |
| Färg: | Svart |
| Material: | Sittdelen är tillverkad av polyester och benen är tillverkade av stål |
| Maxbelastning: | 110 kg |
| Maxvikt: | 110 kg |
| Skötselråd: | Handtvätt |
| Varumärke: | Hübsch |
| Levereras monterad: | Nej |
| CO2e-utsläpp: | Under beräkning |
| Ursprungsland: | Kina |
Omdömen
Medelbetyg 0 av 5 Antal betyg 0
Den här produkten har inga recensioner.








