Sidobord 'Consol' - Mässing
Produktbeskrivning
Produktspecifikation
| Bredd: | 43 cm |
| Djup: | 30 cm |
| Höjd: | 93 cm |
| Antal paket: | 1 |
| Finish: | Matt |
| Färg: | Mässing/Guld |
| Material: | Blandning av järn och mässing. |
| Skötselråd: | Torkas av med fuktig trasa. |
| Varumärke: | Hübsch |
Omdömen
Medelbetyg 0 av 5 Antal betyg 0
Den här produkten har inga recensioner.








