Sidobord 'Vintage mango desk' - Trä
Produktbeskrivning
Produktspecifikation
| Bredd: | 110 cm |
| Djup: | 46 cm |
| Höjd: | 76 cm |
| Antal paket: | 1 |
| Färg: | Trä |
| Material: | Mangoträ |
| Varumärke: | Vintage |
| Ursprungsland: | Indien |
Omdömen
Medelbetyg 0 av 5 Antal betyg 0
Den här produkten har inga recensioner.








