Skoskåp 'Herringbone' - Ek
Produktbeskrivning
Produktspecifikation
| Bredd: | 50 cm |
| Djup: | 22 cm |
| Höjd: | 40 cm |
| Antal paket: | 1 |
| Färg: | Natur |
| Material: | Tillverkad av trä |
| Varumärke: | Hübsch |
| Levereras monterad: | Ja |
Omdömen
Medelbetyg 0 av 5 Antal betyg 0
Den här produkten har inga recensioner.








