Soffbord 'Farrell' 80x80 - Brun
Produktbeskrivning
Produktspecifikation
| Bredd: | 80 cm |
| Höjd: | 40 cm |
| Längd: | 80 cm |
| Antal paket: | 2 |
| Färg: | Brun , Svart |
| Material: | Bordskiva i FSC-Certifierat trä med ben i metall |
| Varumärke: | Rowico |
| Levereras monterad: | Nej |
| CO2e-utsläpp: | Under beräkning |
| Ursprungsland: | Kina |
Omdömen
Medelbetyg 0 av 5 Antal betyg 0
Den här produkten har inga recensioner.








