Soffbord - Guld/Glas
Produktbeskrivning
Produktspecifikation
| Diameter: | 80 cm |
| Höjd: | 47 cm |
| Tjocklek Bordsskiva: | Glasskivan är 8mm cm |
| Antal paket: | 1 |
| Finish: | Polerat |
| Färg: | Guld , Mässing |
| Material: | Stomme av järn med bordsskiva av glas. |
| Skötselråd: | Torka av med fuktig trasa. |
| Varumärke: | Nordal |
Omdömen
Medelbetyg 0 av 5 Antal betyg 0
Den här produkten har inga recensioner.








