Soffbord 'Hammond' 135x62 - Svart
Produktbeskrivning
Produktspecifikation
| Bredd: | 62 cm |
| Höjd: | 45 cm |
| Längd: | 135 cm |
| Tjocklek Bordsskiva: | 2.2 cm |
| Antal paket: | 2 |
| Finish: | Oljad |
| Färg: | Svart |
| Material: | Tillverkad av massiv ek. |
| Varumärke: | Rowico |
| Levereras monterad: | Nej |
Omdömen
Medelbetyg 0 av 5 Antal betyg 0
Den här produkten har inga recensioner.








