Soffbord 'Modena' - Transparent / Svart
Produktbeskrivning
Produktspecifikation
| Diameter: | 70 cm |
| Höjd: | 41 cm |
| Antal paket: | 1 |
| Färg: | Svart , Transparent |
| Material: | Ramen tillverkad av pulverlackerat stål med bordsskiva av glas |
| Maxbelastning: | 10 kg |
| Skötselråd: | Glasrengöring används på toppskivan ihop med en mjuk trasa. |
| Varumärke: | Reforma |
| Levereras monterad: | Nej |
Omdömen
Medelbetyg 0 av 5 Antal betyg 0
Den här produkten har inga recensioner.








