Soffbord 'Rotting'
Produktbeskrivning
Produktspecifikation
| Bredd: | 100 cm |
| Diameter: | 100 cm |
| Djup: | 100 cm |
| Höjd: | 35 cm |
| Längd: | 100 cm |
| Antal paket: | 1 |
| Färg: | Beige , Brun |
| Material: | Tillverkad av Rotting. |
| Varumärke: | HKliving |
| Levereras monterad: | Ja |
| Ursprungsland: | Filippinerna |
Omdömen
Medelbetyg 0 av 5 Antal betyg 0
Den här produkten har inga recensioner.








