Stol 'Dala' - Natur/Vit
Produktbeskrivning
Produktspecifikation
| Bredd: | 50 cm |
| Höjd: | 80 cm |
| Längd: | 47 cm |
| Sittdjup: | 44 cm |
| Sitthöjd: | 42 cm |
| Färg: | Natur , Vit |
| Material: | Tillverkad i björkträ. |
| Varumärke: | Reforma |
| Levereras monterad: | Ja |
| CO2e-utsläpp: | Under beräkning |
| Ursprungsland: | Kina |
Omdömen
Medelbetyg 0 av 5 Antal betyg 0
Den här produkten har inga recensioner.








