Stol 'Leather' - Svart
Produktbeskrivning
Produktspecifikation
| Bredd: | 63 cm |
| Djup: | 71 cm |
| Höjd: | 81 cm |
| Antal paket: | 1 |
| Färg: | Svart |
| Material: | Stomme i trä. Sits och ryggstöd i läder. |
| Maxvikt: | 135 kg |
| Varumärke: | Speedtsberg |
Omdömen
Medelbetyg 0 av 5 Antal betyg 0
Den här produkten har inga recensioner.








