Stol 'Rattan nova' S - Trä
Produktbeskrivning
Produktspecifikation
| Bredd: | 42 cm |
| Djup: | 42 cm |
| Höjd: | 80 cm |
| Antal paket: | 1 |
| Färg: | Trä |
| Material: | Rotting , Teak |
| Varumärke: | Vintage |
| Ursprungsland: | Indien |
Omdömen
Medelbetyg 0 av 5 Antal betyg 0
Den här produkten har inga recensioner.








