Underbar middagsstol i sammet från HK Living. Denna matsalsstol har en exklusiv design med vackert materialval. Finns i flera färger! Stolen finns även i natur och grå.
Stol 'Rib' - Svart
Produktbeskrivning
Produktspecifikation
| Bredd: | 62.5 cm |
| Höjd: | 85.5 cm |
| Längd: | 48 cm |
| Sitthöjd: | 44 cm |
| Antal paket: | 1 |
| Färg: | Svart |
| Material: | Sammet , stål |
| Varumärke: | HKliving |
Omdömen
Medelbetyg 0 av 5 Antal betyg 0
Den här produkten har inga recensioner.








