Nyhet
Stol 'Saba' - Valnöt/Greige
Produktbeskrivning
Produktspecifikation
| Bredd: | 48 cm |
| Djup: | 47 cm |
| Höjd: | 80 cm |
| Sitthöjd: | 47 cm |
| Antal paket: | 1 |
| Färg: | Beige , Brun |
| Material: | Massivt gummiträ & plywood |
| Skötselråd: | Torkas av med en fuktig trasa |
| Varumärke: | Reforma |
| Levereras monterad: | Nej |
| CO2e-utsläpp: | 5225 |
| Ursprungsland: | Kina |
Omdömen
Medelbetyg 0 av 5 Antal betyg 0
Den här produkten har inga recensioner.








