Taklampa 'Ball' - Bambu/Vit
Produktbeskrivning
Produktspecifikation
| Bredd: | 80 cm |
| Diameter: | 80 cm |
| Höjd: | 74.5 cm |
| Längd: | 80 cm |
| Antal paket: | 1 |
| Dimbar: | Ja |
| Färg: | Vit |
| Material: | Handvävd lampa med mix av rispapper och bambu med stomme av metall. |
| Max Watt: | 60 W |
| Sockel: | E27 |
| Varumärke: | HKliving |
| Levereras monterad: | Ja |
| CO2e-utsläpp: | Under beräkning |
Omdömen
Medelbetyg 0 av 5 Antal betyg 0
Den här produkten har inga recensioner.








