Nyhet
Tv-bänk 'Kärra' 200x40cm - Valnöt/Svart
Produktbeskrivning
Produktspecifikation
| Bredd: | 40 cm |
| Höjd: | 55 cm |
| Längd: | 200 cm |
| Antal paket: | 2 |
| Färg: | Brun |
| Material: | Tillverkat i MDF med ekfanér och ben i metall |
| Varumärke: | Reforma |
| Levereras monterad: | Nej |
| CO2e-utsläpp: | Under beräkning |
| Ursprungsland: | Kina |
Omdömen
Medelbetyg 0 av 5 Antal betyg 0
Den här produkten har inga recensioner.








