Vas 'Anner' 33cm - Blå/Transparent
Produktbeskrivning
Produktspecifikation
| Bredd: | 33 cm |
| Djup: | 33 cm |
| Höjd: | 33 cm |
| Längd: | 33 cm |
| Längd/Djup: | 33 cm |
| Antal paket: | 1 |
| Färg: | Blå , Transparent |
| Material: | 100% Återvunnet glas |
| Varumärke: | La Forma |
| CO2e-utsläpp: | Under beräkning |
Omdömen
Medelbetyg 0 av 5 Antal betyg 0
Den här produkten har inga recensioner.








