Det danska designvarumärket Bloomingville är specialister på snygga och praktiska soffbord. Detta bord är inget undantag. Soffbordet gör sig perfekt i alla typer av hem och gifter sig med de flesta inredningsstilar. Exklusiva materialval och noggran formgivning utgör dessa underbara soffbord från Bloomingville.
Soffbord 'Ellis' - Marmor/Guld
Produktbeskrivning
Produktspecifikation
| Bredd: | 45 cm |
| Höjd: | 47 cm |
| Längd: | 45 cm |
| Antal paket: | 1 |
| Färg: | Vit |
| Material: | Marmor , Metall |
| Maxvikt: | 20 kg |
| Varumärke: | Bloomingville |
Omdömen
Medelbetyg 0 av 5 Antal betyg 0
Den här produkten har inga recensioner.








